Projektavimas

Kokios 3D projektavimo programos tinka pradedančiajam?

Jei jūs esate pradedantysis kompiuterinio modeliavimo vartotojas galite pabandyti šią 3D modeliavimo programinę įrangą, kurią galima atsisiųsti nemokamai:

Google SketchUp

Ši programėlė žinomiausia todėl, kad yra nemokama ir lengvai suprantama naujam vartotojui. "Sketchup" pateikia keletą paprastų įrankių kuriuos lengva perprasti pradedančiajam. Su push/pull įrankiu galite betkokį lygų paviršių paversti į 3D formą. Taip pat ji puikiai veikia su "Google Earth".

3Dtin

Tai viena iš paprasčiausių 3D kompiuterinio modeliavimo priemonių kuria galite piešti tiesiai iš savo naršyklės.

Blender

tai nemokamas atviro kodo 3D turinio kūrimo rinkinys, prieinamas visų pagrindinių operacinių sistemų  vartotojams. Tai galinga programa su įvairiomis funkcijomis kurios yra taikytinos aukštos klasės 3D modelių kūrimui.

OpenSCAD

OpenSCAD yra skirta sukurti solidžius 3D CAD modelius . Tai nemokama programinė įranga galima su Linux / UNIX, MS Windows ir Mac OS X operacinėmis sistemomis.

Tinkercad

yra naujas ir greitesnis būdas sukurti maketą 3D spausdinimui. naudojant tik tris pagrindinius įrankius galite sukurti daug naudingų dalykų. Kai jūsų projektas yra paruoštas tiesiog atsisiunčiate STL failą ir įkeliate į Noriu3D.lt

Pilną programų sąrašą galite rasti:

Profesionaliems projektuotojams rekomenduojame komercines programines įrangos, tokias kaip:

  • SolidWorks;
  • AutoCAD;
  • Pro Engineer;
  • Rhino;
  • Maya;