Apie 3D spausdinimą

Kas yra 3D spausdinimas?

3d spausdinimas3D spausdinimas yra žinomas kaip tūrinis spausdintuvas, kuris gali gaminti daiktus iš bet kokios medžiagos, kuri yra plastikinės vielos pavidale. Norint spausdinti objektus reikia turėti trimatį kompiuterinį modelį. Ji galimą sukurti naudojantis kompiuterinio dizaino ir CAD programine įranga. 3D modelių taip pat galima rasti ir internete. Skaitmeninis 3D modelis naudojantis specialiais arba integruotais įrankiais turi būti išsaugomas STL formatu ir tada siunčiamas į spausdintuvą. Spausdintuvas lipdydamas sluoksnį po sluoksnio sukuria realų modelio atvaizdą kuri galima apčiuopti.

  

Musų 3D spausdintuvo galimybės

Pagrindinė mūsų paslauga – 3D spausdinimas. Jei gaminate mažomis serijomis, prototipus, maketus ar detales surinkimui, kurios negali būti paprastai ir greitai pagaminamos kitais būdais, esame pasiruošę Jums padėti. Šiuo metu noriu3D.lt turimo spausdintuvo parametrai yra tokie:

okmaksimalūs ruošinio matmenys: 220x140x140 mm;
okkokybė (sluoksnio storis): standartinė (0,2 mm), aukšta (0,1 mm);
okpalaikomi 3D modelių duomenų tipai: STL, OBJ, THING;
okmedžiagos spausdinimui: ABS (1,04 g/cm3, ~43 MPa, 90-105 °C) ir PLA (1,25 g/cm3, ~57 MPa, 60-65 °C).

Apie Noriu3D spausdinimo paslaugas

Minimalaus užsakymo dydžio nėra, tačiau rekomenduojamas minimalus detalės mažiausias matmuo turėtų siekti bent 2-3 mm. Skaičiuojama visų sunaudotų medžiagų masė. Tai pati detalė, jos pagrindas ir laikantieji elementai. Pastarieji du naudojami tik kai jie būtini spausdinimo procesui.

Yra galimybė laikančiuosius elementus spausdinti šiltame vandenyje tirpstančia PVA medžiaga. Ją naudojant galima tiksliau atspausdinti sudėtingus gaminius. 

Labai svarbus aspektas – užpildymo procentas. Spausdinamų detalių vidus gali būti pilnai arba dalinai užpildomas. Dalinai užpildytos dalys yra gerokai lengvesnės, todėl ir pigesnės, greičiau pagaminamos. Priklausomai nuo dalies dydžio ir formos užpildymą galima sumažinti iki 5 %. Standartinis parduodamų išspausdintų produktų užpildymas yra 10%. Jei nenurodysite kitaip, mūsų specialistai parinks minimalų užpildymą, taip taupydami jūsų pinigus.

Darbus pradedame tik gavę apmokėjimą. Priklausomai nuo užsakymo dydžio ir mūsų užimtumo užsakymo vykdymas trunka nuo 1 iki 10 d.d. Kadangi mūsų paslauga vykdoma tik pagal specialų užsakymą atspausdintų gaminių atgal nepriimame.

Jei turite klausimų dėl spausdinimo kreipkitės į Noriu3D konsultantus, mes visada patarsime dėl medžiagos, užpildymo ir kitais klausimais.

 

Ką galima atsispausdinti 3D spausdintuvu?

Mūsų komanda visada sako: tai ką žmogus sugeba nupiešti mes galime paversti realiai apčiuopiamu objektu. Žemiau pateiktame vaizdo įrašė rodoma kiek daug daiktų gali būti pagaminti su 3D spausdintuvu. Tačiau itin sudėtingi objektai gali būti realizuoti tik su profesionaliais 3D spausdintuvais, kurių kaštai vis dar labai brangūs.