3D gėlė – „Saulė“

2,10 2,55 

Valentino gėlė – „Saulė“ – 3D suvenyras, tai puiki dovana moterims kovo 8-osios ar Valentino dienos proga. Tinka dovanoti per gimtadienį, ar pasidėti kaip suvenyrą ant svetainės stalo.

Išvalyti

Aprašymas

3D gėlė – „Saulė“

3D gėlė – „Saulė“ – 3D suvenyras, tai puiki dovana moterims kovo 8-osios ar Valentino dienos proga. Tinka dovanoti per gimtadienį, ar pasidėti kaip suvenyrą ant svetainės stalo.
Šis suvenyras pagamintas 3d Spausdintuvu.

 

  • Naudojama spausdinimo medžiaga: ABS
  • Spausdinamas iš trejų dalių
  • Reikalingas papildomas apdirbimas ar dalių suklijavimas
  • Spalva-1 – Kotas.
  • Spalva-2 – Žiedai.

Nesurinktas – 3D spausdintuvu išspausdintas objektas su pagrindu (jei reikalingas) ir laikančiąja konstrukcija (jei būtina).

Surinktas – 3D spausdintuvu išspausdintas objektas, tačiau pašalintas pagrindas bei laikančiosios konstrukcijos, mechaniškai pašalinti netikslumai jungiamosiose komponentuose (jei būtina), objektas surinktas ir suklijuotas (jei būtina).

Pateiktas produktas yra spausdinamas fiksuoto didžio, jei norite mažesnio ar didesnio objekto nurodykite tai komentare arba susisiekite su mumis. Mažinant mastelį keisis (mažės) kaina, atitinkamai ir didinant mastelį.

Užsakymo metu pateikdami užsakymo informaciją komentaro laukelyje nurodykite norimą kitą spalvų derinį ar papildomą informaciją.

Šiuo metu turime žemiau pateiktas spalvas (Jei norėsite spalvos kurios nėra pateikta sąraše informuokite mus el. paštu noriuspausdinti@gmail.com arba facebook paskyroje https://www.facebook.com/noriu3d/ ):

green1
Žalia
brown1
Šviesiai ruda
brown
Ruda
bluelight
Žydra
blue
Mėlyna
black
Juoda
yellow
Geltona
red
Raudona
white
Balta

Papildoma informacija

Spalva-1:

balta, geltona, juoda, kita: nurodysiu komentare, mėlyna, raudona, ruda, šviesiai ruda, žalia, žydra

Spalva-2:

balta, geltona, juoda, kita: nurodysiu komentare, mėlyna, raudona, ruda, šviesiai ruda, žalia, žydra

Pasirinkite:

nesurinktas, surinktas